Denizli Kale Masaj Salonu Zi̇nnur

Doktorlar ve fizik tedavi uzmanları tarafından hastalara önerilen masaj hareketleri, kişilerin bel, boyun ve sırt rahatsızlıklarının giderilmesinde etkili bir rol oynamaktadır. Denizli kale masaj salonu Bitkisel ve aromatik bazlı yağlarla uygulanan bu sağlıklı egzersiz hareketleri öncelikle ağrı hissedilen bölgelere hafif dokunuşlar ve vuruş teknikleri ile yapılmaktadır.

hareketlerinin kendisi kadar uygulanan bitkisel ve aromatik yağlarda kişiyi rahatlatmaktadır. Sırt, boyun ve bel bölgelerine ise günün belli saatlerinde ortalama yaklaşık 1 saat boyunca uygulanan bu egzersiz hareketleri ile ilk başta ağrılar giderilmekte zamanla o bölgenin kas ve sinir yapılarında olumlu değişimler hissedilmektedir. Kale masaj salonu

Sırt bölgesinin dışında da vücudun birçok bölgesine uygulanan masaj hareketlerinde özellikle yüz bölgesine uygulanan tekniklerde uyku sorunu ve baş ağrı şikayeti olan hastalarda ciddi oranda düşüş görülmüştür. Yüz masajı olarak geçen bu teknik hareketler yüz kaslarındaki baskıyı azaltarak kişinin konsantrasyon gücünü artırmaktadır. Vücuttaki kan dolaşımı içinde birebir fayda sağlayan bu egzersiz hareketleri kaslar üzerindeki gergin bölgelere uygulanarak gerginliğin azaltılmasına fayda sağlamakta ve kasların gevşemesine yardımcı olmaktadır. Denizli kale masaj salonu .