Denizli Serinhisar Evde Masaj Si̇mge

manipülasyonlar, kas ve sinir sistemi ile genel ve lokal lenf ve kan dolaşımı sistemi üzerinde etki etmek amacıyla insan el ve parmaklarıyla yapılan etkin hareketlerin bütünüdür. Denizli serinhisar evde masaj Bu tedavi yöntemi kas ve sinir dokusunu, genel dolaşım sistemini uyarmak maksadıyla vücuda elle yapılan işlemlerin sistematik ve bilimsel yöntemleri belirlemek için kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Bu tedavinin kas ağrıları ve kas kütleleri hassasiyeti üzerinde birçok etkisi vardır. Ayrıca insan performansı ve vücut toparlanması üzerine etkileri, kan kimyası ve kan akımı üzerine etkileri, Otonomik fonksiyon ve vücutta endorfin salgısı üzerinde etkisi mevcuttur. Serinhisar evde masaj

Yapılan deneyler sonucunda masaj yapılan bölgede kan akımının arttığı gözlenmiştir. Deride kaynaklanan kan akımı yükselişi mekanik kaynaklıdır ve kas kütlesi kan akımın etkilemez. Hafif yapılan izotermik ve dinamik egzersizlerin kas bölgesindeki kan akımı üzerinde etkileri bu tedavi yönteminden fazladır. Denizli serinhisar evde masaj .

tedavi yönteminde insan vücuduna hafif ritmik dokunma, ovalama ve sıkma yöntemleriyle yıpranan kas yapılarının veya dokuların tedavisi amaçlanmaktadır. Ellerimizle yaptığımız bu dokunmalar dairesel hareketlerle bütünleşerek hastaya pozitif enerji verir.